Integracje terminala z systemami sprzedażowymi

Integracje terminala z systemami sprzedażowymi oraz kasami fiskalnymi.

Wygoda i uproszczenie procesu sprzedażowego.
Zintegruj terminal z posiadanym przez Ciebie systemem sprzedażowym i zyskaj:

– szybkie procesowanie transakcji, zabezpieczenie przed pomyłkami kasjerów

–  kwota transakcji jest przekazywana automatycznie i wyświetlana na terminalu

– możliwość pełnej integracji sprzedaży towarów i usług ze sprzedażą dodatkowych usług, m.in. doładowań telefonicznych czy płatności za rachunki w odpowiedzi na potrzeby rynku.

Pełna integracja terminala płatniczego z systemami sprzedażowymi i kasami pozwala na sprawną realizację płatności oraz maksymalnie eliminuje błędy operatora.

 

Terminal PeP jest przystosowany do integracji z kasami fiskalnymi firmy ELZAB, NOVITUS oraz POSNET.
Polskie ePłatności są liderem rynku, jeśli chodzi o liczbę integracji terminali płatniczych z systemami kasowymi. PeP współpracuje z największymi dostawcami systemów sprzedażowych. Najbardziej popularne oprogramowania z możliwością integracji z terminalem to Kamsoft, KASNET, PC-MARKET, CorePOS i wiele innych.
Współpracujemy z ponad 60 integratorami

Jak to działa?
System kasowy zintegrowany z terminalem PeP oznacza procesowanie płatności kartowych poprzez system sprzedażowy z poziomu stanowiska. Informacje o kwocie transakcji są przekazywane automatycznie do terminala. Nie ma potrzeby ponownego wpisywania kwoty płatności ręcznie – to zabezpieczenie przed pomyłkami, oszczędność czasu i wygoda dla Kasjera!

Usługa skierowana do sklepów spożywczych, supermarketów, hipermarketów, salonów prasowych, stacji benzynowych, aptek i wielu innych.