Usługi

SPRZEDAŻ KUPONÓW PRE-PAID

Działanie jest niezwykle proste. Podpisywana jest umowa z dostawcą usługi oraz aplikacji pozwalającej doładowywać telefony i zarabiać na tej usłudze. W Polsce jest kilkanaście firm świadczących takie usługi na terminalach płatniczych lub na terminalach jedynie z aplikacja PRE-PAID.

Usługa dedykowana jest do sklepów spożywczych, kiosków z prasą ale spotkać ją można także w restauracjach czy nawet TAXI.

CASHBACK

Usługa CASHBACK polega na wypłacaniu gotówki za pomocą terminala płatniczego przy okazji płatności kartą za zakupy.

To wygodna funkcja nowoczesnych terminali płatniczych lubiana przez klientów płacących kartą. Polega ona na możliwości wypłaty gotówki z kasy sklepu przy okazji płatności kartą za zakupu. Działa na kartach typu Visa do 300 zł jak i MasterCard – tą kartą można wypłaić aż 500 zł.

PREAUTORYZACJA I USŁUGI HOTELOWE

Preautoryzacja jest usługa bardzo przydatną – pozwala w bezpieczny sposób akceptować karty kredytowe. Jeśli prowadzisz hotel, lub wynajem apartamentów – ta usługa może się okazać konieczna lub bardzo przydatna. Świetnie połączyć ją z usługą DCC

DYNAMICZNE PRZEWALUTOWANIE DCC

Usługa DCC czyli Dynamic Currency Conversion polega na możliwości zapłaty w walucie karty.

Jeśli prowadzisz hotel, restaurację, stację paliw, sklep przy granicy musisz mieć taka usługę na terminalu płatniczym – u niektórych operatorów potrafi ona wygenerować duży zysk co zmieni terminal płatniczy w źródło niemałego dochodu!

Usługa NAPIWEK polega na możliwości dodania napiwku kelnerskiego do paragonu z terminala.

To wygodna funkcja dla restauracji gdzie osoba płacąca kartą może przekazać wyraz uznania obsłudze restauracji lub kucharzowi. Na paragonie oddzielnie będzie wtedy pozycja zapłaty za posiłek a oddzielnie pozycja napiwku. Działa na kartach typu Visa jak i MasterCard.

Integracje terminala z systemami sprzedażowymi

Zintegruj terminal z posiadanym przez Ciebie systemem sprzedażowym i zyskaj:
– szybkie procesowanie transakcji
zabezpieczenie przed pomyłkami kasjerów – kwota transakcji jest przekazywana automatycznie i wyświetlana na terminalu
– możliwość pełnej integracji sprzedaży towarów i usług ze sprzedażą dodatkowych usług

BEZPŁATNY CERTYFIKAT PCI DSS

Usługa uzyskania certyfikacji PCI DSS pozwala na potwierdzenie bezpieczniej akceptacji kart według wytycznych organizacji płatniczych Visa i MasterCard. Dla wybranych Akceptantów przygotowaliśmy specjalny kwestionariusz.

Usługa jest bezpłatna – nasz zespół pomaga w wypełnieniu kwestionariusza i uzyskaniu certyfikatu bezpieczeństwa dla hoteli akceptujących płatności zdalne.